Główna Charcik Włoski Moje charciki Hodowla Handmade Teksty O Nas Kontakt

Sangue Azzurro

it all revolves around the italian sighthounds
14.10.2022

wyprawka dla maluszków Pemy i Roya

hodowla

To już tradycja, że dokumentujemy nasze wyprawki dla wszystkich miotów urodzonych w Sangue Azzurro. Wyprawka jest dla nas równie ważna, jak cały proces odchowania miotu, socjalizacji, a wcześniej samego planowanego krycia. Ponieważ hodowlę traktujemy bardzo poważnie, pary hodowlane dobieramy skrupulatnie, badamy nasze charciki klinicznie i genetycznie, dokładamy wszelkich starań, żeby wybrać dla naszych maluszków odpowiedzialne i najlepsze domy, więc i tak samo wyprawka w tym końcowym procesie wydania maluszków do nowych domów, musi być przemyślana, staranna i wykonana z całym sercem! W wyprawkach w 2022 roku jak zwykle znalazły się poniższe artykuły z listy. Nowością w wyprawce miotu Pemy i Roya są mięsne weki, które sami wykonujemy, oklejamy własnym brandingiem i będą one już w każdej kolejnej wyprawce :) Na rok 2023 szykujemy jeszcze jedną nowość w wyprawkach naszych szczeniąt, ale potrzebujemy trochę czasu, żeby dopracować ten gadżet do perfekcji :) 

- ciepłe śpiworki do spania z wyciąganą ze środka poduchą, szyte przez nas
- ubranka na dorosłe życie dla charcików od RUPERT
- dwa rodzaje obroży (skórzane od HEY DOG wraz ze smyczą skórzaną w komplecie oraz miękkie welurowe od Simpledith na okres szczenięcy)
- adresówki grawerowane z telefonem przyszłych właścicieli
- mnóstwo pięknych zabawek!
- obcinaczki do pazurków
- pasta i szczoteczka do zębów
- gryzaki i kości
- miseczki na jedzenie i picie
- karmy suche
- karmy mokre
- mięsne weki robione przez nas!
- suszone smaczki mięsne robione przez nas!
- pył ze skorupek jaj ucierany przez nas!
- witaminy, probiotyki
- szampon
- woreczki na psią kupę


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij