Główna Charcik Włoski Moje charciki Hodowla Handmade Teksty O Nas Kontakt

Sangue Azzurro

it all revolves around the italian sighthounds
10.08.2021

Instrukcja obsługi charcika

Jest to krótka książeczka napisana dla właścicieli szczeniąt wychodzących z mojej hodowli. Jest ona dołączana do wyprawki.

Zawiera kilka najważniejszych rozdziałów dotyczących żywienia maluszka, pielęgnacji, ale przede wszystkim dbania i ostrożności, aby unikać kontuzji i złamań. Są też rozdziały o niebezpieczeństwach i opisane są sytuacje, w których najczęściej dochodzi do wypadku z udziałem charcika. Są porady, jak uczyć czystości, jak dawkować suplementy i jak prowadzić charcika w dorosłym już życiu.

Większość z tych rozdziałów staram się i tak poruszyć bardziej ogólnie na mojej stronie, licząc, że przydadzą się komuś oraz mogąc odsyłać do linków i artykułów nowych właścicieli włoszczaków, zgłaszających się do mnie o radę, której nie dostali od hodowcy. Nie jestem w stanie z każdą z tych osób długo i szczegółowo korespondować, nie zawsze też mam czas na długie rozmowy telefoniczne, stąd pomysł, aby wyczerpać na stronie większość tematów trudnych i tych często poruszanych wśród świeżo upieczonych właścicieli charcików włoskich.

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij