Główna Charcik Włoski Moje charciki Hodowla Handmade Teksty O Nas Kontakt

Sangue Azzurro

it all revolves around the italian sighthounds
15.03.2022

Nowe obroże i smycze skórzane dla charcików

everyday life

blade obroże5SA

Przepadam za bladymi i pastelowymi kolorami. Uwielbiam się nimi otaczać na co dzień, a także jest to charakterystyczna paleta barwna w moich obrazach i całej twórczości rzeźbiarskiej. Marzyły mi się blade zestawy obroży dla moich charcików z gładkiej, łatwo zmywalnej skóry w charakterystyczne dla HeyDog chlapnięcia farbą. Miałam okazję sama skomponować kolorystykę, a efekt zaskoczył mnie niesamowicie.

Unikatowe, piękne, trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. A co ważne dla mnie - tworzone przez polską firmę z własną pracownią galanterii skórzanej, bez pośredników i podwykonawców, a co za tym idzie - odznaczającą się dbałością o detal, profesjonalizmem i bardzo indywidualnym podejściem do klienta. Wystarczy napisać maila do firmy i opisać dokładnie czego dotyczyć będzie zamówienie.

Mnie zależało szczególnie na wykonaniu obroży dla młodych psów i szczeniąt o wysokości 3 cm. Takich obroży bardzo brakuje dla charcików na rynku. 

blade obroże4SA

blade obroże3SA

blade obroże2SA

Udało mi się także kupić na ostatniej wystawie psów rasowych przepinane skórzane smycze, których poszukiwałam od miesiąca w internecie. Niestety ceny były wysokie, jedna smycz w granicach 180 zł. Na wystawach psów rasowych zazwyczaj swoje stoisko ma Pan Domagała, praktycznie można go spotkać na każdej większej wystawie w kraju, a latem Pan dumnie nosi charakterystyczne marynarskie pasiaki. Smycze kupiłam w cenie 60 zł za sztukę, z solidnej, ale miękkiej skóry. Bardzo długie i przepinane, dzięki czemu na jednej smyczy mogę zapiąć dwa charciki. Kolory doskonale pasują do nowych pastelowych obroży. Serdecznie polecam te produkty, zachwycają swoją jakością i estetyką. 

20220314_141845

 

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij