Główna Charcik Włoski Moje charciki Hodowla Handmade Teksty O Nas Kontakt

Sangue Azzurro

it all revolves around the italian sighthounds
30.04.2023

Halu na Wystawie Międzynarodowej w Bydgoszczy

wystawy

Haluszek tym razem pojechał ze swoją troskliwą handlerką Olą aż do Bydgoszczy na Wystawę Międzynarodową. Wyjazd ten był bardzo skomplikowany logistycznie i kosztowny, ponieważ musiałam zawieźć Halu aż do Lublina, gdzie mieszka Ola, na kilkudniowy trening przed wystawą. To są ogromne odległości samochodem, przeszło 700 km w obie strony, a potem odbiór Halu w Warszawie... niestety nieraz mimo starań i ogromnych nakładów nie udaje nam się zrealizować wszystkich planów, ale próbować warto, tym bardziej, że niewiele już zostało nam czasu na zamknięcie tytułu Młodzieżowego Championa Polski.
Haluszek niestety zajął 3 miejsce na 4 zgłoszone samce w klasie młodzieży, ale z ładnym opisem od Pani Brit Schöne Brodwall z Norwegii:


"Very promising young boy, excellent type, nice head and expression, correct ears, elegant neck and topline, well angulation, tail correctly worn, effective moves, good size, nice coat and temperament" 


"Bardzo obiecujący młody samiec, doskonały typ, ładna głowa i wyraz, prawidłowe uszy, elegancka szyja i linia górna, dobre kątowanie, ogon prawidłowo noszony, efektowny ruch, dobry rozmiar, ładna szata i temperament"


Warto też wspomnieć, że na początku kwietnia Halu miał swój debiut wystawowy na dwóch wystawach krajowych w Częstochowie, gdzie mimo okropnej pogody, ulewnego deszczu wraz ze śniegiem i gradem, pokazał się naprawdę zachwycająco i w oba dni został Zwycięzcą Młodzieży!


sędzia: Maria Zasada: "Dobre proporcje, zwarty, doskonała głowa, w ruchu dobrze noszone uszy, dobra górna linia, klatka piersiowa jeszcze w rozwoju, dobrze ustawione kończyny, szata bez wyłysień"


sędzia: Adam Sławik: "15 - miesięczny pies o bardzo ładnej głowie, dobrej długości szyi, bardzo dobrej linii górnej i dolnej, bardzo dobrym kątowaniu kończyn przednich i tylnych, bardzo dobrym ruchu i temperamencie."


 

 

 

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij