Główna Charcik Włoski Moje charciki Hodowla Handmade Teksty O Nas Kontakt

Sangue Azzurro

it all revolves around the italian sighthounds
13.06.2022

Cromosoma Sangue Azzurro - Zwycięzcą Rasy!

wystawy

Nasza Kromeczka na wczorajszej wystawie Międzynarodowej w Krakowie była pierwsza na cztery zgłoszone suczki w klasie młodzieży, zdobyła złoty medal, z oceną doskonałą, wygrała Zwycięzcę Młodzieży, Najlepszego Juniora, a na deser Zwycięstwo rasy!! Zdobyła kwalifikacje na CRUFTS 2023! i w pięknym stylu zakończyła Championat Młodzieży!!!! Zgłoszonych było łącznie 19 charcików włoskich. Sędziował Arnaldo Cotugno (IT) z Włoch, który na koniec zapytał o nazwę hodowli, w której urodziła się ta suczka. Muszę to podkreślić, bo to dla mnie ważne…. Kromka jest moją pierwszą „keeperką” - suczką z przydomkiem Sangue Azzurro. Wystawiająca Kromeczkę Aleksandra Pawłowicz będzie jej handlerką w Madrycie na Wystawie Światowej, gdzie Kromka została zgłoszona w klasie młodzieży. Niestety nie dałam rady zostać na finałach, powodem był nieznośny upał panujący tego dnia.

Na koniec opis Kromeczki : " W prawidłowym typie, dobre proporcje głowy, prawidłowe kątowanie, dobrej długości ciało. Dobry kościec i kończyny. Wystarczająco równoległy ruch. Świetny ruch z profilu"

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij