Główna Charcik Włoski Moje charciki Hodowla Handmade Teksty O Nas Kontakt

Sangue Azzurro

it all revolves around the italian sighthounds
01.08.2021

Český coursing- CACIL Letistě Velká Dobrá

wyścigi

DSC_7882SA

 
Mój pierwszy Coursing w Czechach. 11 suczek, 7 samców i 5 sprinterów. Zawsze chciałam zobaczyć na żywo te wszystkie utalentowane czeskie charciki. Faktycznie niesamowite widowisko, te psy zdumiewają, jak małe i szczupłe są, a przy tym jak szybkie! Kiedy patrzy się na ich fizyczne możliwości na parcourze, sprawia to wrażenie, jakby wrzucały 6, 7, a zaraz i 8 bieg, finiszując na 12 tym biegu. Nie opadają z sił aż do samego końca. Po takich zawodach widać ile jeszcze pracy przed nami. Niestety podpisuję się obiema rękami pod protestem, który wydarzył się na miejscu, ponieważ organizator nie zadbał o skoszenie trawy. Liczne powtórki biegów, niebezpieczne warunki, gdzie nawet whippety gubiły w wysokiej trawie wabik, o małych charcikach nie wspominając..
Pema (Just Joy z Koloseum) 6 miejsce, Xulia 8 miejsce. Na pewno jeszcze wybierzemy się na czeskie zawody, głównie po to, żeby podziwiać niesamowicie utalentowane charciki i zobaczyć na żywo kilka interesujących samców.
 
 
DSC_7861SA

DSC_7864SAADSC_7862SAADSC_7869SADSC_7866SADSC_0024SADSC_0029SADSC_0029SAaaaa

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij